VİZYONALGEE, Algamax ve Algee markalı, Dermokozmetik ve Gıda takviye ürünlerini, Türkiye ve yurt dışı arenada pazarlayan ve satışını gerçekleştiren Network şirketidir.
Vizyonalgee, Algamax ve Algee markalı ürünlerimizi yalnızca Network sistemi üzerinden alınabilmektedir.
Vizyonalgee, muadil olarak kabul edebileceğimiz diğer network sistemleri ile fiyat olarak rekabetçi, aynı zamanda satışını yapan satış temsilcilerine de emeklerinin karşılığı olan kar paylarını en üst seviyede, aksatmadan adaletli ve paylaşımcılık felsefesi ile yapmayı temel prensip olarak kabul etmiştir.
Vizyonalgee, network sistemi ile ilgili alt yapısını profesyonel bir anlayış ile, teknolojinin tüm imkanlarını zorlayarak kurmuş ve Türkiye'de teşkilatlanmasını hızla devam ettirmektedir.

 

Vizyonalgee olarak misyonumuz;

 İnsana zarar vermeyen, faydası çok yüksek, dermokozmetik ve gıda takviyesi ürünleri her apartmana ve nihayetinde her daireye doğru bir şekilde ulaştırarak insanların tüketimine sunabilmektir. 

 İnsanları kimyasal ilaç bataklığından kurtarmak da, bizim ve iş ortaklarımızın asli misyonlarındandır.

 

  Vizyonumuz;

"Rekabetçi piyasa fiyatı"
"Herkes için, Adil ve Adaletli yüksek paylaşım"

''Herkes için eğitim''

 
 AKUATİK LTD ŞTİ, Spirulina ve Chlorella üretimini, Çukurova Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi hocalarının desteği ve laboratuvarlarında üreten firmamızdır.
Akuatik, 2004 yılında üniversite laboratuvarlarında başlayan üretimi, saf kültür odasına, fakültenin damında kurulan havuzlara ve oradan da, ticari bir marka olarak dış ortam seralara taşımıştır.
Akuatik, Şirket yönetiminde, kendi dalında Türkiye 'de iki otoriteden biri olan Milletvekili Dr. Emin Dindar, Mikroalg uzmanı su ürünleri Yüksek Mühendisleri Mustafa Uzunağaç ve Çukurova Üniversitesinde Mikroalg Uzmanı Yüksek Mühendis Can Uzunağaç bulunmaktadır. Üretim hala Çukurova Üniversitesinin desteği  ile devam etmektedir.

 

Akuatik olarak misyonumuz;

" İnsanların sağlıklı ve mutlu yaşamlarına katkı sağlamak"
" öncelikle hiçbir canlıya zarar vermeyen "
"önce insan" sloganı ile insanlara hizmet etmektedir.

 

Akuatik firması, Solar enerjiden en üst düzeyde faydalanmaya olanak sağlayan bilim çerçevesinde " Süper Besin" olarak adlandırılan mucizeyi iki mikroalg türü olan Spirulina ve Chlorella ile, bitkisel besin takviyesi ve dermokozmetik ürünleri üretmektedir.